О компании

Виробниче підприємство „Сітал Гласс “ успішно працює на ринку України самостійно більше 25 років, спеціалізується на випуску травмобезпечного скла — триплекс.

Наш асортимент включає в себе:

-лобове скло на легкові автомобілі, лобове скло на вантажні автомобілі, лобове скло на тролейбуси та трамваї, лобове і бокове глухе скло на автобуси

-скло з електрообігрівом, склопакети травмобезпечні, архітектурне скло, кулестійке (броньоване) скло

 У виробничому процесі ми використовуємо тільки високоякісні сировинні матеріали – скло Pilkington або Guardian, ПВБ плівка – TRASIFOL. Компетентність, досвід та професіоналізм наших співробітників передається з покоління в покоління, ми пишаємося нашими колегами, які стояли біля витоків розвитку склоробства в Україні та безпосередньо розвивали технологію виробництва травмобезпечного скла протягом останніх 50 років.

 Ми гарантуємо високу якість нашої продукції. Наша продукція відповідає вимогам Госту 5727-88 та має СЕРТИФІКАТ ВІДПОВІДНОСТІ.  Регулярно проводяться випробування на якість випущеного скла у випробувальному центрі ДП «Державтотрансндіпроект».

Наш сервіс, якість продукції і помірну ціну обов'язково оцінять навіть самі вимогливі споживачі!

Нашими партнерами є КП «Київпастранс», ПАТ «Київський завод електротранспорту», АТ "Укрзалізниця", КП «Тернопільелектротранс», ДП «Антонов» і т.д.

Обратный звонок