Лобове скло на автобус VOLVO

Лобове скло на автобус VOLVO B10

Вітрове скло (триплекс) на автобус Setra S215UL. Розміри лобового скла 2525х1600 мм. Компанія "Сітал Гласс" має досвід у виробництві скляних виробів автомобільного, залізничного та водного транспорту. Всі вироби проходять контроль за вимогами безпеки, випробування на міцність, а..

Лобове скло на автобус VOLVO B10 MBarbi C2

Вітрове скло (триплекс) на автобус VOLVO B10 M (Barbi C2). Розміри лобового скла  мм. Компанія "Сітал Гласс" має досвід у виробництві скляних виробів автомобільного, залізничного та водного транспорту. Всі вироби проходять контроль за вимогами безпеки, випробування на міцність, ..

Лобове скло на автобус VOLVO B7R

Вітрове скло (триплекс) на автобус VOLVO B7R. Розміри лобового скла  1770х2525 мм. Компанія "Сітал Гласс" має досвід у виробництві скляних виробів автомобільного, залізничного та водного транспорту. Всі вироби проходять контроль за вимогами безпеки, випробування на міцність, а т..

Лобове скло на автобус VOLVO Sunsundegui

Вітрове скло (триплекс) на автобус VOLVO  Sunsundegui. Розміри лобового скла  2470х1650 мм. Компанія "Сітал Гласс" має досвід у виробництві скляних виробів автомобільного, залізничного та водного транспорту. Всі вироби проходять контроль за вимогами безпеки, випробування на міцн..

Показано с 1 по 4 из 4 (всего 1 страниц)

Обратный звонок