Скло вітрове на легковий автомобіль VOLKSWAGEN

W - CADDI скло лобове

Вітрове скло (триплекс) на автомобіль W - CADDI (2004-). Розміри лобового скла 1488х1013 мм. Компанія "Сітал Гласс" має досвід у виробництві скляних виробів автомобільного, залізничного та водного транспорту. Всі вироби проходять контроль за вимогами безпеки, випробування на міц..

W - CADDI скло лобове

Вітрове скло (триплекс) на Мінівен (1996-2004). Розміри лобового скла 1324х784 мм. Компанія "Сітал Гласс" має досвід у виробництві скляних виробів автомобільного, залізничного та водного транспорту. Всі вироби проходять контроль за вимогами безпеки, випробування на міцність, а т..

W - COLF II JETTA II

Вітрове скло (триплекс) на автомобіль W - COLF II / JETTA  II (83-91). Розміри лобового скла 1381х668 мм. Компанія "Сітал Гласс" має досвід у виробництві скляних виробів автомобільного, залізничного та водного транспорту. Всі вироби проходять контроль за вимогами безпеки, випроб..

W - COLF II JETTA II

630.00грн

W - COLF III скло лобове

Вітрове скло (триплекс) на автомобіль W - COLF III (91-97). Розміри лобового скла 1442х770 мм. Компанія "Сітал Гласс" має досвід у виробництві скляних виробів автомобільного, залізничного та водного транспорту. Всі вироби проходять контроль за вимогами безпеки, випробування на м..

W - GOLF IV BORA скло лобове

Вітрове скло (триплекс) на автомобіль W - GOLF IV / BORA скло лобове. Розміри лобового скла х мм. Компанія "Сітал Гласс" має досвід у виробництві скляних виробів автомобільного, залізничного та водного транспорту. Всі вироби проходять контроль за вимогами безпеки, випробування н..

W - GOLF V JETTA BORA Седан Комби

Вітрове скло (триплекс) на автомобіль W - GOLF V / JETTA / BORA  (Седан, Комби ). Розміри лобового скла х мм. Компанія "Сітал Гласс" має досвід у виробництві скляних виробів автомобільного, залізничного та водного транспорту. Всі вироби проходять контроль за вимогами безпеки, ви..

W - PASSAT B3 B4 скло лобове

Вітрове скло (триплекс) на автомобіль W - PASSAT  B3 ( B4 ) (88-95). Розміри лобового скла 1502х805 мм. Компанія "Сітал Гласс" має досвід у виробництві скляних виробів автомобільного, залізничного та водного транспорту. Всі вироби проходять контроль за вимогами безпеки, випробув..

W - PASSAT B5 скло лобове

Вітрове скло (триплекс) на автомобіль W - PASSAT  B5 (97-05). Розміри лобового скла 1410х855 мм. Компанія "Сітал Гласс" має досвід у виробництві скляних виробів автомобільного, залізничного та водного транспорту. Всі вироби проходять контроль за вимогами безпеки, випробування на..

W - PASSAT B6 В7 скло лобове

Вітрове скло (триплекс) на автомобіль W - PASSAT  B6 (05-11). Розміри лобового 1415х890 мм Компанія "Сітал Гласс" має досвід у виробництві скляних виробів автомобільного, залізничного та водного транспорту. Всі вироби проходять контроль за вимогами безпеки, випробування на міцні..

Показано с 1 по 9 из 9 (всего 1 страниц)

Обратный звонок