Скло лобове на мікроавтобуси на CITROEN

CITROEN BERLINGO Мінівен скло лобове

Вітрове скло (триплекс) на мікроавтобус CITROEN    BERLINGO  (Мінівен)(1996-2008). Розміри лобового скла 1472х900 мм. Компанія "Сітал Гласс" має досвід у виробництві скляних виробів автомобільного, залізничного та водного транспорту. Всі вироби проходять контроль за вимогами без..

CITROEN EVASION

Вітрове скло (триплекс) на автомобіль. Розміри лобового скла х мм. Компанія "Сітал Гласс" має досвід у виробництві скляних виробів автомобільного, залізничного та водного транспорту. Всі вироби проходять контроль за вимогами безпеки, випробування на міцність, а також відповідніс..

CITROEN EVASION

1200.00грн

CITROEN JUMPY Мінівен скло лобове

Вітрове скло (триплекс) на автобус CITROEN    JUMPY  ( Мінівен ) (2007-). Розміри лобового скла 1597х1087 мм. Компанія "Сітал Гласс" має досвід у виробництві скляних виробів автомобільного, залізничного та водного транспорту. Всі вироби проходять контроль за вимогами безпеки, ви..

CITROEN JUMPY скло лобове

Вітрове скло (триплекс) на мікроавтобус CITROEN    JUMPY (1996-2006). Розміри лобового скла 1555х985 мм. Компанія "Сітал Гласс" має досвід у виробництві скляних виробів автомобільного, залізничного та водного транспорту. Всі вироби проходять контроль за вимогами безпеки, випробу..

Показано с 1 по 4 из 4 (всего 1 страниц)

Обратный звонок